Dvě arény a nesčetně herní kombinací

Laser game je hra vhodná pro přátele, rodinu, blízké příbuzné, spolužáky, jako firemní meeting, na odreagování, s kamarády nebo jen tak na pobavení. Zažijete adrenalin, legraci a zábavu. Střílečku milují jak kluci, tak i holky a to všech věkových kategorií.

billboard-right

  • Neseďte doma u počítače a přijďte si zahrát naživo.

Můžete hrát jako profesionálové. Vezměte do ruky zbraň na sebe vestu a jděte zničit nepřátele. Postřílejte všechny pomocí laserové zbraně. Celý systém je dokonale promyšlený a určitě vás bude bavit. Zanedlouho vás vtáhne do děje, a vy budete přemýšlet jenom nad tím, jak uspět a nenechat se zabít. Her je hned několik různých druhů, ze kterých si můžete vybírat.
Lasergame Praha poskytuje všem bez rozdílu věku nebo pohlaví skvělou zábavu. Využijte příležitosti, že se tato herna nachází v centru dění. Naše hlavní město je proslulé zábavou a inovativními technologiemi, tak se přijďte pobavit.

  • Užít zábavu, akci a adrenalin si můžete v temném labyrintu. Má mnoho zajímavých zákoutí a určitě neprohloupíte, když zvolíte nějaký dobrodružný mód hry.
  • Navštívit můžete také legendární ruiny Aztéků. Vstupte do nepoznaného a neprozkoumaného světa Aztéků. Stejně tak i tady musíte zvítězit. Porazte své nepřátele – druhý tým!
  • Vybrat si můžete den i počet osob a zarezervovat si předem celou akci. Snadnější už to být opravdu nemůže.

DSC_0200

Legrace, napětí a adrenalin

Celá akce se vydaří, když dáte dohromady kvalitní tým. Jedině tak můžete zvítězit. Až na „hřišti“ se ukáže, kdo je nejschopnější zabiják – killer. Přežijete vůbec? Nebo budete právě vy ten, kdo všechny ostatní zlikviduje?
Už nemusíte jenom sedět doma u počítače. Přijďte se trochu rozhýbat a vyzkoušet si celou akci na vlastní kůži.
Nezapomenutelný zážitek pro všechny. Rozpohybujete své tělo, protáhnete svaly a ještě si vyzkoušíte, jakou máte mušku. Umíte střílet nebo to bude premiéra? Čeká vás zábava, napětí a akce!