I váš balkón ji musí mít

U celé řady bytů a především u novostaveb, už nalezneme velmi prostorné balkóny a terasy. Doposud jsme zvyklí je používat pouze pro sušení prádla a pro odkládání sportovního vybavení, nebo pro dočasné skladiště nepotřebných věcí. Změňte to! Váš balkón se může velmi snadno proměnit v příjemnou relaxační zónu, kde si můžete užívat nejen opalování, čtení knížek či rodinných obědů a večeří. Snadno zde najdete i klidný kout na vaši práci, nebo děti nový prostor na hraní. S pomocí markýzy celý prostor jednoduše zastíníte a příjemného komfortu se nemusíte vzdávat ani v letním období.

sluneční svit

Horké léto většinou znamená, že vám uvnitř bytu nepříjemně narůstají teploty a nepomůže ani časté větrání. Pobyt na balkóně ve stínu je však díky proudění vzduchu mnohem příjemnější. Váš balkón tak můžete využívat mnohem déle a častěji. Brzy se stane vaším oblíbeným místem v domě.

U moderních markýz oceníte nejen neotřelý vzhled, který znamená, že markýza bude atraktivním doplňkem vašeho bytu, ale také její další přednosti. Především to, že jsou zhotoveny z velmi kvalitních látek, které vás budou chránit před škodlivým UV zářením. Nejen při slunečním svitu jsou vaším přítelem. Dokonce jsou impregnovány a pobyt na balkóně nemusíte přerušit ani při krátkém jarním deštíku.

terasy domu

Pro umístění na balkóny a terasy bytů, je vhodné volit markýzy, které jsou stahovací a jejich ovládání je velmi snadné. Můžete si zvolit ekonomičtější variantu a mechanické ovládání, nebo dáte hlas úplnému pohodlí a zvolíte ovládání markýzy pomocí elektrického pohonu.

Na kvalitní konstrukci se můžete spolehnout. Je zárukou toho, že vám bude sloužit dlouhá léta. Pobyt na vaší terase nebo balóně si tak budete moci dopřát od brzkého jara, kdy vykouknou první sluneční paprsky až do pozdního podzimu, který přináší příjemné teploty babího léta.