5 způsobů, díky kterým se vám zaručeně podaří ušetřit při nákupech oblečení

Tato kombinace je opravdu nezáviděníhodná. Milovníci nových kousků oblečení trpí totiž skutečnou potřebou rozšiřovat svůj šatník o další a další kousky, i když to není ani v nejmenším nutné. Pokud se ale této vášně prostě nemůžete zbavit, nebo se jen někdy rádi potěšíte novým kouskem, zkuste využít následující tipy k tomu, aby se vám podařilo jeho cenu alespoň o pár korun snížit.

Mrkněte do second handů

Zatuchlé prodejny se starým hadry – to si bohužel i dnes stále velké množství lidí představí, jakmile uslyší slovo second hand. Dnes jsou ale tyto typy obchodů na zcela jiné úrovni a možná zde ten pravý kousek čeká právě na vás.

Oblečení ve skříni

Využijte cashback

Pokud nakupujete oblečení rádi na internetových e-shopech, možná se vám může určitá část utracených peněz vrátit pomocí tzv. cashbacku. Stačí si jen založit účet na příslušné stránce, zjistit, zda je e-shop touto metodou podporován a začít nakupovat!

Hledejte slevy všude, kde jen můžete

Hledání slev, akcí a všemožných výprodejů je u českého národa velmi oblíbené. Pokud do něj ale zapojíte i slevové kódy na About you, možná se až budete divit, kolik jste schopni najednou ušetřit a určitě se nebudete stačit divit. Tak jen do toho!

Oblečení v prodejně

Upravujte staré kousky

Jestliže máte ve skříni několik starých, ale kvalitních kousků, se kterými si už však nevíte rady, zkuste jim dodat nový šmrnc drobnou úpravou. Věřte tomu nebo ne, ale i v šatech po babičce máte šanci zazářit!

Nekupujte toho tolik

Ani se nezkoušejte vymlouvat na to, že si prostě nemůžete pomoci a ta halenka byla tak pěkná, že jste ji tam rozhodně nemohli nechat! S promyšlenými nákupy se vyhnete přeplněné skříni i nepořádku v ní, a navíc se vám bude v uklizených poličkách snadněji orientovat. Dobře sestavený basic šatník vám vydrží po mnoho let a ráno budete oblečení do několika minut – tomu skutečně věřte!