Kvalitní ochrana Vašeho bazénu i v zimě

V průběhu koupací sezóny pravidelně kontrolujete kvalitu vody za pomocí testeru, dodáváte do bazénové vody kvalitní a spolehlivé přípravky bazénové chemie, abyste udržovali vysokou kvalitu vody, aby bazénová voda byla vhodná ke koupání a nezměnila se v nevzhlednou břečku. Ale i po skončení koupací sezóny je potřeba se o Váš bazén postarat a zajistit, aby byl připraven na následující koupací sezónu.

bazén

Jakmile se tedy rozhodnete, že už letos na koupání ve Vašem venkovním bazénu nebude vhodné počasí, je potřeba jej zazimovat. Kromě kvalitního zazimovače je dobré také použít kvalitní zimní dilatační plováky, které se postarají o to, aby Váš bazén byl ochráněn pře poškozením mrazem. A jak vlastně dilatační plovák funguje? Úplně jednoduše. Stačí jeden po druhém vložit do vody a nechat je plavat po hladině. Jakmile teplota klesne pod bod mrazu a bazénová voda zmrzne, tak tyto skvělé produkty zajistí, aby led nepoškodil stěny bazénu.

Dilatační plovák je vyroben z kvalitního pevného a odolného plastu, který se ovšem velmi pružně přizpůsobuje tlaku vzniklého ledu a díky své deformitě ochrání Vaše bazénové zařízení před poškozením vzniklým ledem. Proto máte zaručenu ochranu Vašeho bazénu, stěn i dna a to po celé zimní období. Jak tedy vidíte, péče o bazén v zimním období není až tak složitá ani namáhavá, pokud si vyberete ty správné pomocníky.

plovárna

Zimní dilatační plováky si můžete pořídit buď po jednom kuse nebo v sadách po šesti, dvanácti či po více kusech. Záleží na velikosti Vašeho bazénu. Rozkládají se po úhlopříčce bazénu či po jeho nejdelším rozměru. Před pořízením těchto pomocníků si dobře přeměřte úhlopříčku vašeho bazénu, ať pořídíte opravdu dostatečné množství kusů, aby byl Váš bazén opravdu dobře zajištěn. U nás také pořídíte i kvalitní zazimovače a také si můžete objednat naši skvělou službu, která zajistí zazimování bazénu za Vás.