Psí hotel

Jestliže se rozhodnete, že necháte svého čtyřnohého nejlepšího přítele v rukou jiných lidí, měli byste si to co nejvíce promyslet. Psích hotelů existuje mnoho, ale je potřeba najít tu správnou kvalitu, aby o něj bylo dobře pečováno. Vše má své pro a proti. V psích hotelech nejčastěji narazíte na milovníky psů, takže se nemusíte obávat, že by váš pejsek strádal. Jsou také plně vybaveny a to jak pro sportovní aktivity, tak i odpočinek nebo hru. Spousta z nich má dokonce prostory s hernou nebo vnějšími výběhy, kde je možné se psem trénovat a kde se mu budou pravidelně věnovat. Součástí těch nejnovějších psích hotelů jsou i veterinární ordinace pro případ poranění nebo jiných problémů. Ubytování je možné již od štěněte.
ležící vlčák

Každý ze psů má své místo v kotci. Ty jsou moderně zařízené a vybavené podle ročního období. V zimních měsících navíc není problém přitápět. Kotce jsou různě velké a oplocené, aby nedošlo k útěku nebo zbytečnému poranění souseda. Je v něm i část s boudou nebo mini výběhem.
zlatý retrívr

Věnčení je prováděno třikrát denně. Záleží to hlavně na potřebách vašeho pejska. Je možné i skupinové venčení nebo venčení zvlášť. Závisí to na povaze vašeho pejska. Součástí venčení bývá i trénink nebo výcvik a to z toho důvodu, aby si alespoň něco málo zopakovali nebo se naučili novým dovednostem.

Krmení také probíhá podle zvyklostí. Jestliže je potřeba dodržovat nějaký druh krmiva nebo dietu, jsou na to brány ohledy. Granule nebo konzervy si můžete dovést přímo na hotel, nebo si můžete vybrat z nabízených krmiv. Nikdy byste s sebou neměli zapomenout vzít očkovací průkaz.
doberman zlatý a retrívr

Výhodou je rozhodně velká kapacita prostorů, vnitřní herna, kvalitní péče nebo celodenní program pro vašeho psa.

Na všem je ale možné nalézt i nevýhody. Je možné setkat se totiž s ubytováním agresivních psů nebo hárajících fen. Nevýhodou může být také velké množství ubytování psů a ne každý pejsek je nadšeným společenským tvorem.