Razítka jsou základ kanceláře

Pokud pracujete v kanceláři, tak určitě víte, že razítko je každý den potřeba a ušetří hodně práce. Díky razítku nemusíme vypisovat složité texty a stačí pouze orazit. Také slouží k ověření pravosti a zlehčuje práci. Pokud však máte ve své kanceláři kolegy, kteří Vám neustále berou razítka, tak musíte doslova soptit. Když si kolega vezme razítko a nevrátí ho na svoje místo, tak pak běháte, po celém patři a sháníte ho, abyste mohli ověřit doklady. V takovém případě byste kolegy nejraději zabili, ovšem to nedělejte a radši si pořiďte razítka nové.

Razítka (2)

Firma razítka Praha, je osvědčená společnost, která je na trhu již od roku 1992 a nabídne Vám vysokou kvalitu razítek a také velký výběr. V jejich sortimentu najdete razítka na keramiku, dřevěná razítka, klasická kancelářská razítka, ale i vícebarevná razítka. Také tato firma vyrábí a prodává vizitky, na kterých v roce 1992 začali. Díky dlouholetým zkušenostem jsou jejich vizitky pěkně graficky zpracované a dělají se na kvalitní papír. Pokud Vám tedy schází i vizitky, můžete zde objednat všechno na jednom místě.

Razítka (3)

Pokud pojedete na služební cestu, nebo za klientem a zapomenete si v práci razítko, tak nemusíte zoufat. Tato firma Vám totiž nabídne službu razítko na počkání. Díky této službě Vám udělají razítko s textem, který si nadiktujete a to za pár minut. Navíc bude toto razítko i s náplní a můžete s ním ihned pracovat. Dokážete s ním udělat až 20 tisíc otisků a to v co nejlepší ostrosti. Dále zde mají razítko do kapsy, které Vám taktéž udělají na počkání. To je ideální do kufříku, nebo do kapsy. Je totiž opatřené krytkou, která Vám nezanechá skvrny.

Pokud Vám tedy v kanceláři neustále někdo bere Vaše razítko, tak neváhejte a objednejte si další do zásoby. Nejen, že Vám udělají razítko na počkání, ale také si můžete určit text a počet řádků na razítku.