Elektrický paralyzér je nezbytnou součástí vaší kabelky

Jak často se vám stává, že chodíte pozdě večer domů? Ať už z práce nebo třeba z diskotéky. Je úplně jedno odkud. Pokud chodíte často sama za tmy, přemýšlela jste někdy nad tím, zda byste se ubránila, kdyby vás někdo napadl?

Asi na takové věci moc často nemyslíme, to je pravda. Nechceme je přivolat. Nikdy však nevíte, co se může přihodit, proto byste měla být připravení opravdu na vše. A počítat tak i s alternativou, že se to může stát i VÁM. I při pouhém přecházení parkoviště k autu se vám to může stát. Stačí malá chvilinka. Útočníků je v dnešní době bohužel velká spousta. Někteří jsou prostě devianti, které uspokojuje napadení, v tom nejhorším případě znásilnění, ženy, jiní vás můžou chtít okrást, ať už o peníze nebo o vaše krásné auto.

bojový výkop

Naučte se bránit. Poproste partnera, aby vás naučil pár triků. Nebo můžete navštěvovat kurzy sebeobrany, kterých je velká spousta. Nějakou dobu by však trvalo, než byste se všechno skutečně naučila. Co však můžete udělat hned?

Můžete si pořídit elektrický paralyzér. Jedná se o poměrně malé ruční zařízení připomínající rtěnku nebo powerbanku. Navíc, v dámském provedení je tento přístroj poměrně elegantní a trendy. Jeho součástí je rovněž svítilna, kterou můžete běžně využívat. Co je však jeho největší předností, pokud se dostanete do těžko zvladatelné situace, kdy vás napadne útočník, může vám tento přístroj zachránit život. Poskytuje totiž dostatečně silný výboj na to, aby útočníka dočasně doslova znehybnil, neboť ochromuje veškeré tělesné svalstvo i nervový systém útočníka.

osobní obrana

Ať už nad tím uvažujete nebo ne, měla byste být připravená na podobné situace, které jsou dnes na denním pořádku. Někteří lidé jsou prostě zlý a my s tím nemůžeme nic dělat. Jediná věc, kterou můžeme udělat je být připravená.