Kde sehnat tu nejlepší vestavěnou skříň za dobrou cenu?

Pokud si vybavujete dům či byt a chcete získat co nejvíce úložných prostor, je pravděpodobně nejlepším řešením vestavěný nábytek, přesněji vestavěné skříně. Zaplní Vám výklenek či volnou stěnu, jsou líbivých designovým doplňkem a zároveň velmi funkčním kusem nábytku. Aby skříně dobře seděly a využily veškeré volné místo, bývají většinou dělány na míru, proto je potřeba se obrátit na skutečně kvalitní firmu, která odvede dobrou práci a prostor Vám zároveň zútulní. Jednou z takových mohou být vestavěné skříně Praha firmy STEN.

V nabídce i kuchyně

Vyrábí nejenom skříně, ale i kuchyně na míru, zákazníci s nimi mají zkušenost již 15 let, každému klientovi se snaží co nejvíce vyjít vstříc a jejich ceny jsou na velmi dobré úrovni. Pokud byste o firmě uvažovali, nejvhodnější je začít prohlídkou jejich webových stránek. Najdete zde například 10 nejčastěji objednávaných modulů skříní, ze kterých si můžete vybrat, nechat si dle potřeby upravit nebo nakonec sáhnout i k něčemu úplně jinému. Také uvádějí nejčastější materiály a vzory používané při výrobě – může to být dřevo z akácie, ořechu, dubu, buku i břízy. No a pokud byste stáli o něco opravdu speciálního, tak je zde možnost artDesignu, využití zvoleného grafického motivu pro vestavěné skříně, který dodá Vašemu bytu uměleckost, romantiku nebo náladu odpočinku a relaxace.

Moduly skříní na míru

Jakmile se pro rozhodnete využít služeb firmy STEN, bude Vás čekat pět základních kroků. Zjistíte rozměry prostoru (a tedy i budoucí skříně), promyslíte si, co do skříně budete umísťovat (to totiž může ovlivnit uzpůsobení skříně i vhodný materiál), orientačně si vyberete barvy/vzory z nabídky na webu (nic samozřejmě ještě není definitivní), zvolíte si případné další materiály (pro výplně dveří) a nakonec si telefonicky domluvíte termín schůzky se zástupci firmy. Ta už potom celý proces převezme do svých rukou. A že to udělá poctivě, o tom se můžete přesvědčit v recenzích zákazníků na webu. Pokud tedy toužíte po krásné skříni, ale přitom nechcete zruinovat rodinný rozpočet, firma STEN je přesně to pravé pro Vás.