Když vás tlačí bota v podnikání, je tu hypotéka bez registru

Sehnat peníze na podnikání nemusí být vůbec snadné, a to jak v případě, kdy právě začínáte, tak v situaci, kdy plánujete nové investice. Pokud jde o podnikání, tak je zde milión situací, kdy se vám mohou hodit peníze, které zrovna nemáte po ruce, takže se rozhodnete si je půjčit.

formuláře

S půjčkou na podnikání to nebývá tak snadné jako s klasickým spotřebitelským úvěrem. Když běžnému člověku shází peníze pro život, tak to první, co udělá je, že osloví rodinu anebo přátele s žádostí o malou výpomoc, která se mu dostane bez úroků. V podnikání to tak jednoduché není – většinou se nejedná o zanedbatelné částky, které by vaše tetička vylovila pod polštářem, a riziko jejich návratu je také vyšší. Takže nezbývá, než vyrazit do banky anebo raději ještě někam jinam.

Ač to vypadá, že podnikatelský úvěr u banky je tím nejlepším možným řešením, tak pravda je, že je to řešení jen pro někoho – pro toho, koho netíží záznam v registru a má více než solidní příjmy. S bankou tedy není zdaleka možné automaticky počítat.
Když chcete mít jistotu, že se potřebných peněz skutečně dočkáte, a to bez vypisování stohů papírů, obměkčování srdcí bankovních úředníků a nekonečného jednání, oslovte s žádostí o úvěr raději nebankovní společnost. Typickým rysem nebankovní půjčky je totiž individuální přístup a snaha o nalezení toho nejlepšího řešení za všech podmínek. Není proto divu, že na webových stránkách nebankovní společnosti nenarazíte na žádné univerzální řešení a konkrétní nabídky.
Individuální přístup znamená individuální podmínky pro každého v závislosti na jeho konkrétní situaci a možnostech.

doklady

Můžete zde získat jak hypotéku bez registru, tak hypotéku bez dokládání příjmů, pokud potřebujete právě toto řešení. Hlavním kritériem, které musíte splnit je, abyste své závazky zvládli splácet a měli k dispozici vhodnou záruku v podobě nemovitosti. Tak málo stačí k tomu, abyste měli potřebné peníze na účtu raz dva.