Když vás tlačí bota v podnikání, je tu hypotéka bez registru


Sehnat peníze na podnikání nemusí být vůbec snadné, a to jak v případě, kdy právě začínáte, tak v situaci, kdy plánujete nové investice. Pokud jde o podnikání, tak je zde milión situací, kdy se vám mohou hodit peníze, které zrovna nemáte po ruce, takže se rozhodnete si je půjčit.

formuláře

půjčkou na podnikání to nebývá tak snadné jako s klasickým spotřebitelským úvěrem. Když běžnému člověku shází peníze pro život, tak to první, co udělá je, že osloví rodinu anebo přátele s žádostí o malou výpomoc, která se mu dostane bez úroků. V podnikání to tak jednoduché není – většinou se nejedná o zanedbatelné částky, které by vaše tetička vylovila pod polštářem, a riziko jejich návratu je také vyšší. Takže nezbývá, než vyrazit do banky anebo raději ještě někam jinam.

Ač to vypadá, že podnikatelský úvěr u banky je tím nejlepším možným řešením, tak pravda je, že je to řešení jen pro někoho – pro toho, koho netíží záznam v registru a má více než solidní příjmy. S bankou tedy není zdaleka možné automaticky počítat.
Když chcete mít jistotu, že se potřebných peněz skutečně dočkáte, a to bez vypisování stohů papírů, obměkčování srdcí bankovních úředníků a nekonečného jednání, oslovte s žádostí o úvěr raději nebankovní společnost. Typickým rysem nebankovní půjčky je totiž individuální přístup a snaha o nalezení toho nejlepšího řešení za všech podmínek. Není proto divu, že na webových stránkách nebankovní společnosti nenarazíte na žádné univerzální řešení a konkrétní nabídky.
Individuální přístup znamená individuální podmínky pro každého v závislosti na jeho konkrétní situaci a možnostech.

doklady

Můžete zde získat jak hypotéku bez registru, tak hypotéku bez dokládání příjmů, pokud potřebujete právě toto řešení. Hlavním kritériem, které musíte splnit je, abyste své závazky zvládli splácet a měli k dispozici vhodnou záruku v podobě nemovitosti. Tak málo stačí k tomu, abyste měli potřebné peníze na účtu raz dva.

4.5/5 - (2 votes)