Originální kryt na telefon

Už vás nebaví jednobarevné kryty na telefon, které jsou nudné a nicneříkající? Nemáte rádi kýčovité vzory, které se teď vyskytují prakticky na všem, krytů nevyjímaje? Nezoufejte, můžete si nechat vytvořit vlastní obal na mobil s vlastní fotkou, a to zcela dle svého výběru! Tuto možnost ocení všichni majitelé iPhonů a mobilů třídy Samsung Galaxy. Je to skvělý způsob, jak dodat svému telefonu šťávu a zosobnit si jej. Věřte, že už nikdy víc nepotkáte někoho, kdo by měl stejný obal, jako máte vy. Buďte originální i vy, je to tak snadné.

mobil

Výběr vzoru je na vás

Je jen a pouze na vás, pro jaký se rozhodnete vzor. Můžete vsadit na něco tradičnějšího a méně výrazného, nebo se naopak odhodlat pro něco šíleného a opravdu zajímavého a originálního. Jaké vzory a potisky bývají nejpopulárnější?

  • Zvířata – kočky, psi, lvi, opice, sloni…
  • Auta, motorky
  • Oblíbené sportovci, zpěváci a jiné celebrity
  • Cestovatelské symboly – letadlo, mraky, planeta, pláže…
  • Osobní fotky – parta přátel, romantické fotografie
  • Vzpomínky – snímky ze společných akcí
  • A cokoliv dalšího, co vás jen napadne…

pouzdro

Kvalitní vyhotovení

Co se týká samotného potisku, nemusíte se bát, že by to bylo něco nekvalitního, něco, co by nepůsobilo dobře. Právě naopak, použité metody potisku jsou spolehlivé a poskytují překvapivé výsledky, které milují všichni zákazníci. Žádné rozmazané čmouhy, žádné kostičky, vše bude jasné, ostré a zkrátka perfektní. Za nízkou cenu tedy získáte skutečně moderní, a navíc velmi originální doplněk ke svému mobilu. Je navíc důležité podotknout, že se nejedná pouze o módní záležitost. Přeci jen, stále se jedná o ochranný kryt, který má nejenom funkci dekorační, ale také hlavně funkci ochrannou. Můžete tedy počítat s tím, že pořízený obal bude váš telefon nejenom zdobit, ale především jej chránit před odřením a jiným mechanickým poškození.