Podpora přirozené krásy

Ačkoliv make-up a líčení celkově dokážou téměř zázraky, někdy se přirozenému vzhledu zkrátka nevyhnete. Na koupališti, doma, nebo například v nemocnici, kde vás lidé uvidí takovou, jaká jste pod všemi těmi vrstvami umělé krásy. Proto je nezbytné pracovat na kráse přirozené, a do ní také investovat. Poté už nebudete tolik potřebovat dekorativní kosmetiku. Jak tedy na to?

ženy v trávě

Krásné, zdravé, a objemné vlasy

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. A není to daleko od pravdy. Kvalitně vyhlížející vlasy v hezkém účesu jsou rámečkem vaše obličeje, a jsou nesmírně důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Je ale potřeba o ně správně pečovat. Mýt je pravidelně, nejlépe každý druhý den, a to kvalitním šamponem, následovaným použitím kvalitního kondicionéru, určeného přesně pro váš typ vlasů. K růstu a kvalitě však můžete vlasům pomoci i správnou stravou, dostatečným příjmem tekutin, nebo třeba různými vitamíny, jako jsou například omega 3 mastné kyseliny, které obsahují ryby, a některé ořechy, ale dají se koupit i ve formě tobolek. Dále pak vitamín B, který najdete v mase, sýrech, nebo luštěninách, a vitamín C, který se nachází v ovoci.

Dlouhé řasy, i bez řasenky

Délka řas je obvykle dána geneticky, a ať jíte, co jíte, nic s tím pořádně neuděláte. Existuje však sérum pro růst řas, které nanesete přímo na řasy, které jsou poté vyživovány, a podporovány v růstu. Těchto sér je na trhu spousta, ale obecně nejlepší je ověřené sérum od značky PHB, které zakoupíte například na e-shopu Pulo, který nabízí velké spektrum přírodní kosmetiky.

líčení řas

Čistá, zdravá, a svěží pleť

S čistou a zdravou pletí nebudete make-up potřebovat vůbec. Jak jí ale dosáhnout? Pro začátek je nejlepší odložit líčení, a pokud možno se nemalovat, nebo alespoň ne příliš často. Make-up zanáší póry, které se poté rozšiřují, vzniká akné, a zarudlá pleť. Neméně důležité je si pravidelně mýt obličej vodou, nejlépe po každém použití čistících přípravků, a ráno, když se vzbudíte. Vaši pokožku musíte hydratovat i zevnitř, takže nesmíte zapomínat pravidelně pít. A rovněž životní styl ovlivní kvalitu vaší pleti. Stres, nezdravé jídlo, a znečištěné prostředí jsou právě tím, co vaši pokožku ničí. Zkuste více odpočívat, jezte zdravěji, a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.