Rande ve velkém stylu

Pokaždé, když se blíží váš velký den, kdy máte mít rande, nechcete nechat nic na náhodě. Platí to především o vašem vzhledu, kdy se toužíte upravit natolik svůdně a hezky, aby vám váš protějšek podlehl. A platí to jak pro muže, tak pro ženy, které mají ovšem o něco více práce s přípravou.
dívka v legínách

Ženské zbraně na rande

Kromě perfektního make-upu, líčení a vlasových úprav, si ženy lámou hlavu především při vstupu do jejich šatníku. Po vyzkoušení tisíce outfitů a změn ve výběru oblečení, začnou propadat panice a mít nutkání jejich velký večer zrušit.
Tomu už může být navždy konec. Rozhodně se ve vašem šatníku najde něco, co lze využít tak, abyste v tom vynikly a vypadaly přitažlivé. Jen musíte zvolit ten správný kousek. Dobrou volbou jsou a budou vždy šaty. Jistě máte doma několik, takže postačí, když k nim přidáte doplňky, které z vaší vizáže udělají celek. Pokud víte, že se v šatech necítíte své, vsaďte na jednoduchost a pohodlnost. Kalhoty můžete vybrat i sportovního typu, například takové legíny jdou sladit ke všemu, co doma najdete. Skvělou volbou bude vzdušná halenka nebo volné tílko doplněné svetrem. Elegantní a stylové současně – takové budete a věřte tomu, že to na schůzku bude více než stačit.
Tip:Nesnažte se okamžitě zaměřit pozornost vašeho společníka na vaše přednosti, formou velkých výstřihů a malým množstvím oblečení. Budete působit, že se prodáváte a jeho plány s vámi se můžou v okamžiku změnit. Ženská přitažlivost tkví v jednoduchosti.
klíče na košili

Šarmantní muži jsou nejvíce sexy

Toužíte po tom, vyvolat v ženě, se kterou hodláte strávit romantický večer pocit, že jste pro ni ten dokonalý? Nezanedbejte to, v čem se před ni ukážete. Zapomeňte na tenisky, volné tričko nebo roztrhané džíny.
Ženy touží po šarmantním elegánovi, který vypadá jako muž nikoli jako pubertální kluk. Ve vašem šatníku by neměl chybět párslušivých bot, společenské kalhoty (nebo alespoň jiného materiálu než denim) a bezesporu košile, která nemusí být pouze bílá! Barevné provedení a doplňky máte ve svých rukou, ovšem pamatujte, že všeho moc škodí. Nepřehánějte to s nimi a zvolte si nejlépe outfit, který bude vypadat prostě, ale i dobově.