Jednoduše řečeno – domovy pro lidi

Každý náš dům je originál a každý si zaslouží dobrého majitele. Pokud se chystáte pořídit si mobilní dům, pak je právě ten váš vysněný možná v naší nabídce https://www.lavarohouse.cz/.

Výhody tohoto obydlí? – Je jich jistě více, ale vyjmenujeme si pár:

1. Bydlíte v přírodě – kolem sebe tak můžete mít krásnou a nespoutanou přírodu.
2. Je to váš vlastní dům – váš soukromý majetek, který pokud nebudete platit hotovostí, budete mít jednou v plném vlastnictví. Pokud budete platit všechno ihned, tak je váš už od samého začátku.
3. Máte zde soukromí
4. Žádní blízcí sousedé jako je tomu například v bytě
5. Můžete si jej zcela sami navrhnout
6. Přivezeme vám jej kamkoliv budete chtít
7. Děláme e opravy, zateplení, údržby cokoliv, co byste mohli v průběhu vašeho života a bydlení potřebovat – zařídíme jakýkoliv servis, ale i úpravy vašeho domova, jeho zateplení a mnoho dalšího.
8. Velice nízká cena – s financováním vám samozřejmě pomůžeme. Pokud nebudete mít hotovost, vůbec to nevadí, neberte si zbytečné půjčky, u nás vyřídíte i financování vašeho domova.
9. Neplatíte žádné nájmy – máte vlastní obydlí.
10. Máme nejširší nabídku těchto mobilních domů na trhu – některé dokonce můžete nechat zkolaudovat a dostanete číslo popisné.
11. Pro velké i malé rodiny – tato obydlí mohou poskytovat plnohodnotné zázemí pro jakoukoliv rodinu, ať větší nebo menší.
12. Menší prostory znamenají menší náklady – ušetříte tak na vytápění, a máte menší prostory na starost, protože s každou domácností vznikají také povinnosti.
13. Různé způsoby používání– těch je nepřeberné množství. Někteří lidé tyto domy využívají jako celoroční bydlení, jiní si pořizují menší a skromnější systémy, které mají jako chatky či chalupy ke svým zahradám. Dokonce jde využít naše obydlí jako kancelář či administrativní prostory pro jakékoliv podnikání. Můžete zde mít malou prodejnu či cokoliv dalšího.