Nabídněte svým zákazníkům poutavé video z místa, kde podnikáte

Úspěch obchodníků závisí mnohdy na tom, jak své zákazníky dokáží oslovit, zaujmout a přesvědčit o tom, že právě jejich firma je ta nejlepší. A není pochyb, že v tomto směru jde vývoj opravdu kupředu a mnohdy nás překvapí, co jsou různí podnikavci ochotni udělat, aby ostatní překvapili. Mít dobré logo a slogan tak už zdaleka nestačí. Firmy potřebují se svými zákazníky komunikovat, být jim na blízku. A právě z toho důvodu je nezbytné, aby využívaly sociální média a další kanály, kde se se svými zákazníky budou potkávat.

časosběr

Pokud však na ně na sociálních médiích narazíte, tak je jasné, že tam nesmí zahálet. Ten, kdo si zřídí svůj účet a nepublikuje žádné příspěvky, jako by nebyl. Je nezbytné s lidmi komunikovat, sdělovat jim novinky a nabízet jim různé akce, a především všechny informovat o tom, co se u vás ve firmě děje, tak aby měli vaši sledující pocit, že jsou spolu s vámi součástí jedné velké rodiny. Vždyť k rodině má člověk vždycky bližší vztah než k jiným lidem, že?

multi dron


Otázka tedy zní, čím konkrétně byste své zákazníky ještě mohli upoutat tak, aby měli pocit, že jsou s vámi na jedné lodi. Možností je hned několik, ovšem to, co nyní frčí, jsou videozáznamy z dronu. Lidé mají drony rádi, a každý se rád podívá na pěkné video či fotografie jimi pořízené. Navíc, díky dronům můžete již dnes poměrně levně pořídit dokonalé letecké fotografie či videozáznamy, za které byste při snímkování z letadla dali desítky tisíc korun. Neváhejte proto svým zákazníkům nabídnout třeba záběry výstavby nového areálu své firmy. Ukažte jim pohledy na pole, kde přirozeně zrají obilniny či zelenina, které jim později nabídnete ve zpracované podobě ve vašich výrobcích, naservírujte jim krásu krajiny, kde podnikáte. A pokud z toho všeho navíc vytvoříte časosběrné video, tak uvidíte, že se z něj na sociálních sítích stane hit číslo jedna.