Není nutné dělat chyby, Jasna architekt ví, jak na ně

Kolikrát se nám za život stalo, že jsme si řekli, kdybychom mohli vrátit čas, tak bychom to udělali úplně jinak. Nebo že jsme to tenkrát neudělali, jak nám radili. Samozřejmě každý se s tím setkal a to i v případě bydlení. Prvotní chybu totiž děláme při zařizování místností, ale i venkovních prostorů. Je sice hezké, že můžeme budovat svoje hnízdečko, ale to neznamená do něj nanosit všechno, co by se jednou mohlo hodit. Doby, kdy přístřeší nám poskytovalo pouze ochranu před nevlídným počasím, je vskutku pryč. Dnes chceme něco víc. Chceme, aby to naše hnízdečko vyjadřovalo nás samotných. Jaký máme vkus, zvyky, pochlubit se s něčím novým nebo sbírkou našich zájmů. Navíc se z domovů čím dál tím víc stávají i pracovny a ateliéry. Jak vše udělat, aby se to sladilo s designem, je spíš otázka pro odborníka.

projekty

Nemusíme se vzdávat svých snů a představ

Každý z nás má nějaké přání, touhy a představy, kterých se ve svém bydlení nechce vzdát. Jen je neumí správně skloubit dohromady. Pak je dobré nelitovat času ani peněz a obrátit se na specialisty v oboru, například JASNA architekt dokáže poradit v každé oblasti spojené s bydlením. Výhodou je, že nás může dokonale provést od počátku stavby nebo rekonstrukce, až k pohodlnému posezení se na sedací soupravu.

1. Začínáme stavět a potřebujeme komplexní služby. Není dostatek času si všechno zjišťovat sám a posuzovat co je nejlepší technologií, lepší je tento úkol zadat profesionálům, kteří mají dostatek zkušeností.
2. Budeme stavět od základů nebo rekonstruovat? Ono je to v podstatě jedno, potřebujeme plán a toho se pak i držet.
3. Jak správně rozmístit místnosti, navrhnout nejen interiér, ale i exteriér? To bývá velký oříšek, ale ne pro toho, kdo v oboru pracuje a dokáže situaci správně vyhodnotit. To je přesně co potřebujeme a ušetří nám to nejen nervy, ale i čas a práci.
4. Domov má být bezpečný nejen před vniknutím vandalů a zlodějů, ale také před přírodními úkazy. Kvalitní sanace, hydroizolační práce, zateplení, klimatizace a další základní postupy, které se provedou ihned na počátku, jsou skutečně k nezaplacení.

stavba

Vybavení bytu, design, který je útulný, ladí a vyjadřuje nás samotných je konečný výsledek, který ocení nejeden uživatel.