Pomoc pro rodinný rozpočet

Touha po novém bydlení a hezkém zařízení vás přiměla k tomu, sjednat si několik menších půjček. Splátky představovaly jen pár set korun, a proto pro vás nebyl problém vždy zaplatit včas. Jenže vás postihla delší nemoc a opozdili jste se s úhradou. Postihlo vás penále a splátky se nasčítaly. Neviděli jste jiné řešení než si sjednat další půjčku. Ano, takto začíná mnoho příběhů, na jehož konci jsou nepříjemné exekuce. Rychle se rozhodněte pro změnu, než bude pozdě. Původní úvěry je možné refinancovat a sjednat si novou půjčku za výhodnějších podmínek.
telefonování u kávy.jpg
Proč nová půjčka?
Vzít si novou půjčku vás už před lety dostalo do nepříjemné situace, jak by bylo možné, že by vám nová půjčka mohla tentokráte pomoci? Snadno! Bude vám nabídnuta za menší úrokovou míru, ale především s dostatečně dlouhou dobou splatnosti. Dlouhá doba splatnosti je právě to, co potřebuje váš rozpočet. Nižší částku, kterou budete zasílat každý měsíc z vašeho bankovního účtu. Splatnost si můžete sjednat i na dlouhých třicet let. Během této doby je množné vytvořit si dostatek úspor na to, abyste měli prostředky na doplacení celé výše úvěru v mimořádné splátce dříve. Za mimořádné splacení neplatíte žádnou sankci.

Jak získám půjčku?
Půjčku získáte snadno a rychle. Je třeba si připravit několik dokladů a fotografií nemovitosti, kterou použijete do zástavy. Poté vyplníte kontaktní formulář a necháte si zpracovat kalkulaci úvěru. Úvěrový specialista vás provede procesem získání americké nebankovní hypotéky a seznámí vás se všemi detaily.
výpočty daní.jpg
Jakou nemovitost můžu použít?
Pro ručení můžete použít byt nebo dům v osobním vlastnictví, ale také družstevní byt nebo rekreační objekt. Nemusíte být vlastníkem dané nemovitosti, stačí souhlas vlastníka s vkladem zástavního práva do katastru nemovitostí.

Nižší měsíční splátky už na vás čekají, neváhejte nás kontaktovat.