Vytvořte si výdělečné stránky. Není to složité

Přejete si, aby vaše stránky byly čtené a tím vám zároveň vydělávaly na vaše živobytí. K tomu budete potřebovat více než jen kvalitní obsah.

Vytvořte si výdělečné stránky. Není to složité

Také se vám nechce stávat před šestou kvůli práci? V současné době máte tu nejlepší šanci to změnit. Do práce asi budete muset chodit, tedy pokud náhodou nenarazíte na svém pozemku na ropu, ale je rozdíl chodit mimo domov v určený a chodit kdy se vám zachce ke svému počítači. Ta druhá možnost zní lépe, že ano? Ale zase tak jednoduché to není. K tomu, abyste se dopracovali k možnosti vydělávat si pouze prostřednictvím svého počítače, dost možná povede dlouhá cesta. Hodně záleží na tom, co umíte.

Optimalizujte své stránky

Pokud patříte do cechu programátorů, respektive grafiků, budete mít cestu docela snadnou. Toto jsou přesně ty profese, které si mohou vydělávat z pohodlí domova a nemusí se strachovat o zakázky. V případě, že vám ani jedno povolání nic neříká, pořád ještě máte možnost živit se psaním. Po copywriterech je také poměrně velká poptávka. Když si navíc zavedete blog, můžete mít dvojitý příjem. A to není málo.

Atraktivní blog

Blog jako takový vydělávat samozřejmě nemůže, ale mohou vydělávat reklamy, které na něj umístíte. Musí ale na ně někdo koukat. A to musí být návštěvníci. Vašim úkolem tedy bude návštěvníky přilákat. Čím více, tím lépe. Lákadlem bude samozřejmě obsah. Fotky z dovolených mohou být zajímavé, ale návštěvníci blogů si chtějí hlavně něco pěkného přečíst. A to jim musíte dát. A to tak, že v míře dostatečné. To samé ale platí i o kvalitě. Pravidelně umisťované texty nejsou ničím zajímavé, když se špatně čtou. I když splníte všechny tyto podmínky, pořád ještě nemáte vyhráno. Blog by měl mít i vhodné technické zázemí.

Správná optimalizace

Optimalizace

Na světě jsou miliony, možná desítky milionů blogů a vyhledávače je musí nějak třídit. Je tedy nutné udělat své stránky dostatečně atraktivní, aby je vyhledávače zobrazovaly na co možná nejpřednějších pozicích. A toho dosáhnete pomocí seo, tedy optimalizace webu směrem k internetovým vyhledávačům. Není to zadarmo, není to nezbytné, ale stejně si to objednáte, protože chcete vyšší návštěvnost.